Рада Адвокатів Тернопільської Області - Підвищення кваліфікації - точка зору

Головна цитата

Підвищення кваліфікації - точка зору

Підвищення кваліфікації - точка зору

22:29 Ср 14.08.19 Автор : Будз Тарас Васильович 302 Переглядів 0 Коментарів Версія для друку

Підвищення кваліфікації – точка зору.

 

 

14 серпня 2019 року у Тернополі був проведений перший 5-ти годинний семінар по новому Порядку підвищення кваліфікації адвокатів (далі - Порядку підвищення кваліфікації чи Порядку).

 

     Перші враження від семінару. Постараюсь викласти лише власну точку зору, оскільки на вимогу адвокатів Тернопільщини питання нового Порядку підвищення кваліфікації буде предметом розгляду найближчого засідання ради.

 

1 Технічна сторона проведення семінару не є складною і для ради повністю знято питання подальшого обліку балів.

 

2. Враховуючи загальну тематику семінару (основна увага робилась на роз’ясненні нового Порядку підвищення кваліфікації), вдячні за те, що адвокатів було звільнено від проходження тестування по прослуханих доповідях лекторів.

 

3. Не дивлячись на висловлення адвокатами різних точок зору щодо оцінки положень нового Порядку підвищення кваліфікації, в загальному обговорення не вийшло за межі етичної поведінки учасників діалогу.

 

4. Від себе особисто хочеться висловити вдячність керівнику ВША Кузьменко Савві Євгеновичу, який знаючи про неоднозначну оцінку нового Порядку підвищення кваліфікації адвокатами Тернопільщини, взяв участь у цьому заході в якості основного доповідача.

 

5. Оскільки основна увага на семінарі була прикута до висвітлення теми нового Порядку підвищення кваліфікації, іншим доповідачам було дещо складно переключити увагу адвокатів на свої доповіді. На майбутнє з цього можна зробити висновок про те, що подальші семінари потрібно проводити по вузькій спеціалізації та з меншою кількістю годин.

 

6. Крім критики нового Порядку підвищення кваліфікації від адвокатів вперше почали поступати мотивовані аргументовані пропозиції по зміні цього Порядку, які в подальшому будуть предметом розгляду ради адвокатів Тернопільської області. Так запам’ятались дві основні пропозиції. Перша пропозиція – встановлену РАУ необхідну мінімальну кількість балів, які адвокат має отримати за поточний рік, повинна забезпечити ВША через безкоштовні онлайн-семінари, а всі інші семінари адвокат має право вільно обирати серед будь-яких організаторів заходів з підвищення кваліфікації без обліку будь-яких балів та годин. Друга пропозиція – адвокати вільно обирають заходи з підвищення кваліфікації у будь-яких організаторів без обліку балів і годин, і тільки у випадку допущення адвокатом дисциплінарного проступку, він зобов’язаний буде підвищити свою кваліфікацію по конкретному дисциплінарному порушенню (по дотриманню правил етики чи по підвищенню кваліфікації в певній галузі права і т. п.), звіт про що повинна оцінювати відповідна регіональна рада.

 

 

 

Голова ради адвокатів Тернопільської області         Т.В. Будз

Інші публікації автора

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування