Рада Адвокатів Тернопільської Області - Нова ініціатива - ПРОФЕСІЙНА ВДЯЧНІСТЬ

Головна цитата

Нова ініціатива - ПРОФЕСІЙНА ВДЯЧНІСТЬ

Нова ініціатива - ПРОФЕСІЙНА ВДЯЧНІСТЬ

1:04 Пт 08.02.19 Автор : Рада адвокатів Тернопільської області 304 Переглядів 0 Коментарів Версія для друку

Нова ініціатива - ПРОФЕСІЙНА ВДЯЧНІСТЬ

 

     Від імені Ради адвокатів Тернопільської області та від імені багатьох адвокатів Тернопільської області хочеться висловити ПРОФЕСІЙНУ ВДЯЧНІСТЬ слідчій судді Тернопільського міськрайонного суду ДЕЛІКАТНІЙ ЛІЛІЇ ВОЛОДИМИРІВНІ за її принциповість при розгляді 07 лютого 2019 року клопотання слідчого про продовження домашнього арешту (ухвалою суду було відмовлено в клопотанні про продовження домашнього арешту в зв'язку з відсутністю аргументованих обставин та матеріалів, що їх підтверджують, щодо наявності ризиків, зазначених у ст. 177 КПК України).

 

    Вказана принципова позиція слідчої судді наштовхнула ось на яку думку. В нашому адвокатському середовищі неодноразово піднімалась тема щодо збору, узагальнення інфоромації про суддів, прокурорів, слідчих, які в своій професійній діяльності порушують права адвокатів, гарантії адвокатської діяльності. Думаю, можна працювати і від протилежного - окремо відзначати кожного суддю, прокурора, слідчого, державного чи іншого службовця, професійною діяльністю яких забезпечено права адвокатів та громадян, гарантії адвокатської діяльності.

 

Рада адвокатів Тернопільської області 

Інші публікації автора

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування